“Eope-s ühendame ettevõtete jaoks tehnoloogia ja õppimise. Meie platvorm on loodud selleks, et muuta töötajate koolitamine lihtsaks, nutikaks ja mõjusaks, aidates meeskondadel pingevabalt tasemele tõusta.”

Henry Kaasik, CTO at EOPE

Eope väärtused

Meie missioon on ümber kujundada see, kuidas ettevõtted enda töötajaid koolitavad.

Eopes ei ole meie põhiväärtus ainult meie toodetes, vaid see peegeldub kõigis meie ettevõtmistes. Meid juhib järeleandmatu soov innovatsiooni järele, otsides alati võimalusi õppimise paradigmade uuesti määratlemiseks. Iga lahendus, iga kursus on tunnistus meie vankumatust pühendumusest võimaliku piire nihutada.

Usaldus ja ausus on meie tegevuse alustala. Iga suhtlust, iga suhet, mida me arendame, rõhutab läbipaistvus ja autentsus. Meie partnerid ja kliendid leiavad meis usaldusväärse liitlase, teades, et nad teevad koostööd meeskonnaga, kes järgib kõrgeimaid aususe standardeid. Kvaliteet ei ole pelgalt püüdlus, vaid meie töö olemuslik aspekt, püüdes järjekindlalt saavutada tipptaset oma äri igas tahus. Mõistes ärimaailma dünaamilist olemust, oleme uhked oma kohanemisvõime üle. Meie platvormid ja kursused on loodud parima tunnetusega, tagades, et need püsivad muutuvate väljakutsete ja nõudmiste keskel asjakohased.

See paindlikkus koos kollektiivse koostöövaimuga tagab, et Eope püsib ettevõtete koolituslahenduste esirinnas.

Eope meeskond

Eope meeskond on mitmekesine innovaatorite, koolitajate ja tehnoloogide kollektiiv, kes kombineerib kirglikult oma teadmisi ettevõtete koolitusmaastiku muutmiseks. Üheskoos võtame vastu väljakutsed, toetades lahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel oma tippu jõuda.

“Olles tunnistajaks ettevõtluskoolituse arengule, usun, et Eope paistab silma kui kaasaegse õppimise majakas. See ei puuduta ainult digiteerimist, vaid ka isikupärastamist ja kvaliteedi tagamist. Eopega ei kujunda me ainult koolitusmaastikku; me määratleme selle uuesti.”

Priidik Roos
CEO of Eope

Muuda oma ettevõtte koolitamist juba täna

Anna oma meeskonnale vahendid, mida nad väärivad. Tõsta ettevõtte koolitus ettenägematutesse kõrgustesse.

Korduma kippuvad küsimused